TV-NOVA-TV.cz
Stránky o Televize Nova

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová je známá česká celebrita, která se do podvědomí veřejnosti dostala co by moderátorka pořadu Televizní noviny. Stala se ikonou TV Nova. Důkazem toho je nespočet ocenění v anketě ANNO, kde si televizní diváci vybírají nejoblíbenější postavy televize.Lucie Borhyová se narodila 16. dubna 1978 v Praze. Po studiu na gymnáziu se nedostala na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v oboru sociální péče. Proto začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky. Během studií docházela do televize Nova, kde v roce 1998 vyhrála konkurz na televizní moderátorku. To byl začátek její kariéry.

5. srpna 1999 se poprvé objevila ne televizní obrazovce společně s Rayem Korantegen. Společně vytvořili nejoblíbenější moderátorskou dvojici v ČR. V roce 2000 po dostudování VOŠ Publicistiky nastupuj do prvního ročníku FAMU. Za několik let působení v Televizních novinách se stala nejoblíbenější ženou TV Nova.

Lucie Borhyová si také vyzkoušela teneční soutěž Bailando, moderování nejrůznějších anket i focení pro pánský časopis Playboy. V současné době (2008) je Lucie Borhyová těhotná a těší se na narození svého prvního potomka.