TV-NOVA-TV.cz
Stránky o Televize Nova

Plastická chirurgie s.r.o.

Seriál Plastická chirurgie s.r.o. (v originále Nip/Tuck) vznikl v USA v roce 2003. V součastnosti (2008) bylo už natočeno 5 sérií, přičemž na TV Nova můžete sledovat právě probíhající 3. řadu tohoto seriálu.Hlavními postavami seriálu Plastická chirurgie jsou Christian McNamara a Sean troy - plastičtí chirurgové středního věku. Jejich klinika vzkvétá. Sean, který má rodinu, začíná být unavený životem, zatímco Christian si ho užívá, jak jen to jde. Jednou k nim přijde Argentinec, který chce plastiku celého obličeje. Ukáže se, že to je nebezpečný pedofil. Během operace ho zabije jeho vlastní bratr, protože se bojí, že jednou ublíží jeho dceři, která se má za pár měsíců narodit. Sean a Christian se musí zbavit mrtvoly... A to je jen začátek.

Seanova manželka Julia, je ženou v domácnosti a matka dvou dětí. Pomalu začíná litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého muže a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde nahlížíme pod pokličku relativně spokojeného života místní smetánky, která má ovšem spoustu nikdy nevyřknutých přání. Ty se týkají převážně jejich tělesné schránky.